קידום אתרים

קידום אתרים

אנו מתמחים בקידום אתרים בגוגל ובמנועי חיפוש כיום בישראל לכל עסק קטון או גדול יש אתר אינטרנט השאלה היא איפה האתר ממוקם? מעל 80% מהגולשים אשר מחפשים מידע לא יעבורו את הדף הראשון. לכן אם אתרכם לא נמצא במקומום רלוונטים האתר יהיה שווה בדיוק "לחנות סגורה". כיום כמעט ואין תחום שאין בו תחרות עבור קידום האתר לדף הראשון, לכן כל עסק שרוצה להגדיל את החשיפות לאתר חיב לבצע קידום אתרים מקצועי על מנת שהאתר יקבל דירוג טוב יותר מהאתרים של המתחרים.

אנו בבלונדר קידום אתרים מנהלים מספר רב של אתרים בהן אנו מצבעים עבודת seo ממוקדת פרסום לפי מילות מפתח המתאימות והמניבות מקסימום לאתר בכדי לתת כמות ממוקדת של לקוחות פוטנציאלים.

שלבי קידום אתרים

  • ניתוח האתר והתאמת מילות מפתח
  • אופטימזציה לאתר והתאמת למנועי חיפוש
  • בנית תשתית חיצונים אפקטיבית ורלוונטית לקידום האתר
  • תחזוקה שוטפת ובקרה עבור כל המילות מפתח שבחרנו יחד

האינטרס המובהק שלנו הוא למעשה להשיג תוצאות לאתר שלך ולשמור על המקומים לאורך זמן ולשפר תמיד את יחסי ההמרה. לכן אנו מציעים חבילת קידום אתרים ללא התחיבות חודשית. אנו מאמינים שאם האתר יגיע למקומים אפקטיבים במחיר הוגן אתה הלקוח תרצה לחדש איתנו את ההתקשרות לכן אנו לא קושרים אף לקוח בחוזה מסורבל לחצי שנה או יותר כמו שאר החברות. קידום אתרים בגוגל דורש ידע רב ונסיון ללא ספיקולציות אנו נדרג לקדם לך את האתר לראש תוצאות החיפוש זה המומחיות שלנו.

אנו התחלנו את הפעילות שלנו בשנת 2002 אז האינטרנט וגוגל היו ממש בחיתולים, רמת התחרות היתה נמוכה מאוד מה שהכניס אותנו ישר ללמוד לחקור ולאהוב את תחום האורגני. כיום לאחר 10 שנים אנו גדלנו יחד עם מנוע החיפוש גוגל עקבנו אחרי כל שנוי וכל אולתורגמים שהם הפעילו על מנת לסנן תוצאות חיפוש לא רלוונטים לכן אנו נדאג לעסק שלך ולא נשלח אותו שולל ע"י ניחושים ונסיונות. קידום אתרים מקצועי מצריך הבנה הקרה וניתוח המתחרים שימוש בכלים לניתוח מתחרים ועוד ועוד. לכן לא ניתן לספר על עולם הקידום במספר מילים מה שחשוב שאנו יודעים את עבודתינו.